Hugo Troll Race Classic

Klasik oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 160.5 MB
  • Version 1.9.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Hugo Games ApS
400 milyondan fazla kullanıcısı olan Hugo Troll Race Classic, 3B grafikleriyle oynayabileceğiniz keyifli bir oyundur.

Dünya'nın her yerinde, herkes tarafından bilinen ve sevilen bir karakter olan Hugo'nun yer aldığı Hugo Troll Race Classic oyununda kötü niyetli düşmanlara ve birbirinden farklı engellere karşı mücadele edin!

Hugo'nun ezeli düşmanı olan kötü cadı Scylla ve onun çetesine karşı mücadele edeceğiniz bu oyunda 3B grafikler ve özel ses efektleri sizlere eşlik eder.

Hugo karakterini yönlendirebileceğiniz bu oyunda tuzaklara, kötü cadının tüm olumsuzluklarına rağmen hayatta kalmak için çabalayın ve etapları başarıyla tamamlayın. Yeni ve keyifli özellikler içeren Hugo Troll Race Classic oyununda trenin altında kalmamak için zıplayabilir, sağ veya sola doğru hareket edebilirsiniz.

İhtiyacınız olan tek şey hızlı reflekslere ve pratik zekaya sahip olmak!

10 farklı başarı elde edebileceğiniz Hugo Troll Race Classic oyununda yolculuğunuz esnasında karşınıza çıkan altınları ve ödülleri toplamayı unutmayın!

Kontrollerde ustalaşabileceğiniz oyunda bonus çarkıfelek oyunları da oynayabilir, el arabası garajı sayesinde de kilidini açtığınız parçaları güzelleştirebilirsiniz. Oyun merkezi ile mükemmel bir entegrasyon sağlayabileceğiniz Hugo Troll Race Classic oyununu sizde cihazınıza yükleyebilir,  Hugo'ya zorlu mücadelesinde yardım edebilirsiniz!

 

 

Daha Fazla Göster
Hugo Troll Race Classic indir
DİĞER SÜRÜMLER